Novinky

Má termín taxonómie
kandidat na starostu Sajfa

22. May 2019

Sajfa tvárou Eurovea City

Novovznikajúca štrvť Eurovea City na nábreží Dunaja bude mať na chvíľu „vlastného starostu“! Tejto mimoriadnej úlohy sa plánuje zhostiť známy moderátor Matej Sajfa Cifra. Žart alebo reklamná kampaň? Tušíte správne...

Landererova 12

10. May 2019

BUDOVA OD JTRE NAVRHNUTÁ ZA SÍDLO EURÓPSKEHO ORGÁNU PRÁCE

Slovensko navrhlo v oficiálnej ponuke pre sídlo Európskeho orgánu práce (ELA) administratívnu budovu najnovšej generácie Landererova 12.

Prvy slovensky mrakodrap

26. April 2019

EUROVEA CITY A PRVÝ SLOVENSKÝ MRAKODRAP NA IXPO V PREMIÉRE!

JTRE, ako priekopník najmodernejších technológií v oblasti developmentu, prezentuje svoje najnovšie prírastky na prvom ročníku unikátneho festivalu IXPO.

Eurovea river

01. March 2019

PROJEKT EUROVEA2 VSTUPUJE DO FÁZY PRÍPRAVNÝCH PRÁC. ZAČÍNA SA S ODSTRAŇOVANÍM ENVIRONMENTÁLNEJ ZÁŤAŽE

Pripravované rozšírenie komplexu Eurovea, projekt Eurovea2, sa postupne dostáva do realizačnej fázy, ktorej budú predchádzať intenzívnejšie prípravné a sanačné práce na dotknutých pozemkoch. Developer projektu, spoločnosť J&T REAL ESTATE, už disponuje právoplatnými povoleniami na sanáciu environmentálnej záťaže.

Eurovea City

17. December 2018

EUROVEA2 SA RIEŠENÍM DOPRAVY A VEREJNÝCH PRIESTOROV ZAOBERÁ NAJKOMPLEXNEJŠIE SPOMEDZI VŠETKÝCH PROJEKTOV VO VZNIKAJÚCOM MODERNOM CENTRE BRATISLAVY

Existujúci komplex Eurovea a jeho rozšírenie o druhú fázu tvoria kľúčové časti štvrte EUROVEA CITY, ktorá významne ovplyvňuje vzhľad a kvalitu života  v novovznikajúcom modernom centre Bratislavy v zóne Pribinova a Nivy.

3D Model

18. October 2018

3D MODEL BUDÚCEJ DOPRAVNEJ INFRAŠTRUKTÚRY BRATISLAVY UŽ MÔŽETE OBDIVOVAŤ V EUROVEA

Animovaný 3D model zobrazuje až 60 kilometrov štvorcových mesta v mierke 1:6 000. Na ploche necelých 3 metrov štvorcových zobrazuje na detailnej animácii všetky informácie o plánovanej električkovej trati v rozlíšení 4K. Tie sú doplnené o priestorový hologram budov a topografie mesta Bratislava.