eurovea city of life

Pre najlepší zážitok otočte svoj mobilný telefón do režimu na šírku

Eurovea City 
of Future

Bratislava rastie a mení sa viac než kedykoľvek predtým. Na nábreží Dunaja, na mieste niekdajšej industriálnej zóny, dnes vyrastá Eurovea City – moderná štvrť, ktorá preberá rolu spoločenského a kultúrneho centra mesta.

Dominovať jej bude prvý slovenský mrakodrap Eurovea Tower, ktorý spolu s ďalšími unikátnymi architektonickými dielami v spojení s humánnym urbanizmom španielskej architektky Beth Galí definitívne zmení náš pohľad na Bratislavu.

Eurovea City je dynamická, obchodná, zábavná, obytná a administratívna štvrť, v ktorej pribudnú nové parky, námestia, športoviská a verejné priestory a stane sa tak ideálnym miestom pre život a relax v centre Bratislavy.

vizualizacia
vizualizacia
vizualizacia

Eurovea City je

Vlastnosť
ikona lokalita

Ikonická lokalita

a architektúra

ikona mrakodrap

1. mrakodrap

na Slovensku

ikona mestské centrum

Nové mestské

centrum

ikona promenáda

25 000 m2

nábrežnej promenády

ikona športovisko

Otvorené športoviská

a detské ihriská

ikona reštaurácia

120

kaviarní, barov a reštaurácií

ikona kancelária

285 000 m2

administratívnych priestorov

ikona nákupný vozík

95 000 m2

obchodných prevádzok

ikona kľúč od bytu

1 470

bytov

ikona zamestnanec

40 000

zamestnancov a pracovníkov

ikona rezidenti

3000

rezidentov

ikona návštevníci

65 000

návštevníkov denne

Lokalita

Eurovea City svojou polohou, vybavenosťou a infraštruktúrou vytvorí nový ťažiskový bod mesta. Stane sa vaším východiskovým miestom, či riešite biznis, vyberiete sa za kultúrou, alebo jednoducho hľadáte oddych a zábavu.

Strategická poloha a kvalitné dopravné prepojenia prinesú vyšší dopravný komfort  nie len obyvateľom tejto zóny, ale aj návštevníkom Bratislavy.

leisure

Eurovea City to nie sú len byty, obchodné a kancelárske priestory. Vďaka Eurovea ožilo nábrežie a to bude platiť aj pre jej druhú etapu a celú zónu.

leisure

Eurovea, to je to najlepšie zo súčasného dizajnu a architektúry, ale s rešpektom k celkovému charakteru mesta. Rozprestiera sa okolo centrálneho námestia v blízkosti SND, kde sa koná mnoho kultúrnych podujatí pod holým nebom.

Námestie prechádza do nábrežného parku a k terasám, ktoré lemujú celú promenádu. Tie najmä v letných mesiacoch dodávajú celému komplexu uvoľnenú, až prímorskú atmosféru. Charakter mestskej štvrte neskôr podporí dobudovanie menších námestí.

alt
Umenie & Podujatia
alt
Jedlo & Pitie
alt
Relax & Šport
alt
Nákupy & Služby

Športoviská, ihriská,
parky a zabáva

Architektúrou a mixom funkcií nadviaže na prvú fázu, ale ponúkne nové funkcie, veľkorysé verejné priestory, športoviská a detské ihriská, vďaka čomu sa stane plnohodnotnou mestskou štvrťou.

Významne sa rozšíri aj ponuka reštaurácií a kaviarní, kinosál a ďalšieho kultúrneho a relaxačného vyžitia.

ikona living

Výnimočná lokalita tejto mestskej štvrte prináša v synergii s premyslenou infraštruktúrou, vybavenosťou a množstvom relaxačných zón úplne novú kvalitu života, hodnú skutočnej európskej metropoly.

byt Eurovea Tower

Projekty

Eurovea Tower

Projektu Eurovea City a celej Bratislave bude s výškou 168 m dominovať prvý skutočný mrakodrap na Slovensku. Elegantná stavba s ladnými krivkami, zdôraznenými cez deň hrou tieňov na fasáde a v noci pôsobivou ilumináciou, bude ozdobou siluety mesta.  

Eurovea Tower ponúkne 45 poschodí, 389 rezidencií z toho 20 luxusných bytov a mezonetov, unikátne výhľady na celé mesto, vysoký štandard, exkluzívne lobby, obchodné priestory, prechod suchou nohou do shoppingu a dostatok parkovania. 

45
Poschodí
389
Rezidencií
2023
Dokončenie

Eurovea Riverside

K obľúbenému bytovému domu Eurovea na nábreží Dunaja pribudne pokračovanie v podobe sesterského bytového domu. Nový bytový dom Riverside sa plynule napojí na svojho predchodcu, vďaka čomu sa ladne doplní panoráma mestskej zástavby na nábreží Dunaja. V tejto časti tak pribudne 96 nových bytov s neobmedzeným výhľadom na pokojný tok Dunaja.

7
Poschodí
96
Rezidencií
2023
Dokončenie

Ganz House

Táto budova bude polyfunkčný skvost vsadený v srdci novej mestskej zóny. Architektonicky zaujímavý projekt ponúkne nádherné rezidencie s výhľadom na hrad a kancelárie najvyššieho štandardu v blízkosti dunajskej promenády, priamo na novom mestskom bulváre Pribinova. Parter projektu oživí množstvo zaujímavých prevádzok.

9
Poschodí
66
Rezidencií
2024
Dokončenie

Panorama Towers

Prvé obytné veže v zóne Eurovea City sú veľmi úspešným projektom, dostali ocenenie Stavba roka 2016. Dotvárajú panorámu bratislavského nábrežia, prinášajú prekrásny výhľad na celé mesto a komfortný priestor na biznis aj bývanie. Toto metropolitné miesto dopĺňajú zelený park, obchody, reštaurácie a ďalšie služby.

33
Poschodí
606
Rezidencií
2016
Dokončenie

Chcete bývať 
v Eurovea City?

eac offices ikona

Ponúkame architektonicky unikátne kancelárske priestory, komfortné interiéry, dokonalé služby a dychberúci výhľad na miesto, kde biznis nikdy nespí. Eurovea City a jej okolie je najdynamickejšie sa rozvíjajúca štvrť v hlavnom meste a už teraz sa mení na kľúčovú obchodnú oblasť európskeho významu.

east tower

Projekty

Pribinova 19

Administratíva najmodernejšej generácie, ktorá sa nachádza v tesnom kontakte s nákupnou galériou Eurovea, odráža najnovšie trendy v architektúre kancelárskych budov. Spolu s budovami Panorama Towers a Tower 115 vytvára zelené nádvorie s celou škálou reštaurácií a obchodov, a to len pár krokov od pulzujúcej dunajskej promenády. Tento projekt bol vybraný ako nové sídlo spoločnosti Johnson Controls International.

9
Počet podlaží
28 000 m2
Prenajímateľná plocha
2 500 m2
Obchody a služby
LEED GOLD
Certifikácia
346
Parking
2016
Dokončenie

Landererova 12

Budova L12 sa nachádza na rohu Landererovej ulice v dotyku s mostom Apollo. To prináša perfektnú firemnú vizibilitu a výborné napojenie na dopravné uzly. Prevádzky na prízemí, terasy, výhľady, relax-priestory, služby, známa poloha a všetky najmodernejšie štandardy dopĺňajú tento projekt. Flexibilný interiérový dizajn centra L12 umožňuje dokonale prispôsobiť kancelárske priestory, aby odzrkadľovali jedinečné požiadavky všetkých používateľov. Či už požadujú štandardné funkčné kancelárie, alebo kreatívne coworkingové otvorené priestory. 

15
Počet podlaží
23 650 m2
Prenajímateľná plocha
583 m2
Obchody a služby
LEED GOLD
Certifikácia
359
Parking
2018
Dokončenie

Pribinova 4-6-10

Tri budovy s pôvodným názvom Eurovea Central ponúkajú 24 500 m2 kancelárskych priestorov najvyššej kvality. Každá z budov je výnimočná svojím charakterom a schopnosťou vyjsť v ústrety špecifickým požiadavkám širokej palety nájomníkov. Flexibilita priestorov umožňuje vytvorenie ideálneho pracovného prostredia pre potreby rozličných spoločností, a to bez ohľadu na ich veľkosť a zameranie.

7
Počet podlaží
24 500 m2
Prenajímateľná plocha
BREEAM VERY GOOD
Certifikácia
230
Parking
2010
Dokončenie

Pribinova 34

Atraktívna centrálna lokalita priamo v extenzii nákupnej galérie Eurovea robí z týchto kancelárskych priestorov prominentnú obchodnú destináciu, ležiacu priamo na novom mestskom bulváre Pribinova.   

Ponúkne flexibilné a funkčné pracovné priestory v najvyššom štandarde, moderné technológie a nadčasovú architektúru. V týchto priestoroch nájdete všetko, čo by ste vy a vaši zamestnanci mohli potrebovať – zelené terasy, dopravnú dostupnosť, neobmedzenú ponuku služieb. To všetko prináša maximálne efektívne pracovné prostredie a stále len kúsok od centra mesta. 

9
Počet podlaží
18 000 m2
Prenajímateľná plocha
500 m2
Obchody a služby
BREEAM EXCELLENT
Certifikácia
280
Parking
2023
Dokončenie

Pribinova 40

Táto budova je ideálnou voľbou pre spoločnosti, ktoré hľadajú svoju novú centrálu. Čisté línie, nadčasový dizajn, najmodernejšie technológie a dokonalá funkčnosť sú spoločnými menovateľmi tohto administratívneho centra. Tieto aspekty spolu s fantastickou polohou prinášajú nebývalý komfort pre váš biznis. 

Nachádza sa priamo na nábrežnej promenáde v dotyku s mostom Apollo, čo poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly. Absolútne pohodlie a vybavenosť zabezpečí susediaca nákupná galéria Eurovea. Miestom na oddych v pracovnom zhone sa stane nielen nábrežný park, ale aj 5 unikátnych strešných terás s výhľadom na Dunaj.

15
Počet podlaží
22 000 m2
Prenajímateľná plocha
123 m2
Obchody a služby
BREEAM OUTSTANDING
Certifikácia
464
Parking
2023
Dokončenie

Tower 115

T115 je legendárna administratívna budova Bratislavy známa ako Press Centrum. 28 poschodí ponúka metropolitné, dynamické pracovné prostredie v srdci mesta, nádherné výhľady a bezchybnú vybavenosť. Už roky prináša skvelé biznisové príležitosti. Kancelárske priestory umožňujú variabilné usporiadanie podľa požiadaviek klienta. Pre najnáročnejších je možná kompletná úprava dispozícií na mieru.

28
Počet podlaží
33 800 m2
Prenajímateľná plocha
3 400 m2
Obchody a služby
752
Parking
2008
Dokončenie

East Tower

Administratívny projekt East Tower je signifikantná veža v zaujímavom nadčasovom architektonickom spracovaní s jedinečným prvkom predelenia, ktorá vytvorí vizuálnu dominantu budúceho mestského bulváru.

Svojím umiestnením pri moste Apollo sa East Tower stane pomyselnou vstupnou bránou do celej zóny, takže vaši obchodní partneri a klienti priestory vašej spoločnosti už nikdy neminú. Rozmanitú dopravnú dostupnosť či blízkosť nákupného strediska a starého mesta ocenia aj zamestnanci. Okrem výnimočnej lokality ponúka projekt najmodernejšie technológie, výbornú funkčnosť a jedinečné výhľady na celú Bratislavu.  

25
Počet podlaží
39 120 m2
Prenajímateľná plocha
BREEAM EXCELLENT
Certifikácia
600
Parking
2024
Dokončenie

Ganz House

Ganz House obohatí srdce bratislavského downtownu o nový multifunkčný komplex. Tento štýlový projekt ponúka jedinečnú kombináciu prémiového bývania, moderných butikových kancelárií a exkluzívnych obchodných a gastronomických prevádzok. Všetko na novom bulvári Pribinova od slávnej barcelonskej architektky Beth Galí v tesnej blízkosti najväčšieho nákupného centra na Slovensku - Eurovea

9
Počet podlaží
10 500 m2
Prenajímateľná plocha
3 400 m2
Obchody a služby
BREEAM EXCELLENT
Certifikácia
99
Parking
2026
Dokončenie

Máte záujem o priestory v zóne Eurovea City?

eac shopping ikona

Eurovea sa stala najprestížnejším nákupným bulvárom Bratislavy. Kľúčovým faktorom úspechu je, samozrejme, štruktúra nájomníkov, ktorá zohľadňuje jedinečnú pozíciu v centre mesta, a preto je Eurovea „high street“ Bratislavy s vlajkovými loďami prestížnych značiek.

eac shopping

Úspech Eurovey spočíva v tom, že okrem množstva voľnočasových aktivít a jedinečnej nábrežnej promenády plnej zaujímavých reštaurácií ponúka návštevníkom nákupnej pasáže aj výber z tých najexkluzívnejších butikov.

Extenzia Eurovey bola súčasťou dlhodobého plánu od samotného vzniku projektu. Rozšíri existujúcu obchodnú plochu o ďalších 25 000 m2. V projekte bude zachovaná viditeľná kvalita a výnimočná architektúra, ktorú má existujúci projekt. Ide o plnohodnotné a efektívne rozšírenie s ambíciou rozvíjať centrum mesta pozdĺž rieky.

Nákupné centrum získa väčší foodcourt, zvýšenie počtu kinosál a, samozrejme, rozšírenie obľúbenej promenády s gastro segmentom.

Navštíviť stránku Eurovea shopping

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov alebo priamo cez maily a telefónne čísla uvedené nižsie na webe.