Novinky

Má termín taxonómie
Plaz_Stare_Mesto_detom

13. August 2019

JTRE PODPORUJE PLÁŽ STARÉ MESTO V ZÓNE EUROVEA CITY

Úspešný projekt Pláž Staré Mesto na Fajnorovom nábreží vznikol za podpory spoločnosti JTRE minulý rok. Priniesol Bratislavčanom aj na ľavom brehu Dunaja zaujímavý rekreačný priestor v podobe novej mestskej pláže.

najvacsia LED fasada

27. June 2019

LANDEREROVA 12 SPUSTILA MEDIÁLNU LED FASÁDU

Administratívnu budovu Landererova 12 z dielne JTRE, ktorá bude aj sídlom Európskej agentúry práce (ELA), dotvorila umelecká animácia na najväčšej LED fasáde v strednej Európe. Bratislava sa tak zaradila medzi svetové metropoly, ktoré spájajú architektúru s vizuálnym umením v mestskom prostredí.

Kongres

26. June 2019

NAJMODERNEJŠIE KONGRESOVÉ CENTRUM VZNIKNE V EUROVEA CITY

Vstup Bratislavy na mapu svetového kongresu by mohol byť už čoskoro realitou.

Eurovea Tower

20. June 2019

ÚZEMNÉ ROZHODNUTIE PRE EUROVEA 2 BOLO POTVRDENÉ

Výstavba Eurovea 2 vrátane prvého slovenského mrakodrapu Eurovea Tower dosiahla ďalší významný míľnik. Odvolania voči projektu v územnom konaní boli zamietnuté odvolacím orgánom a v najbližších dňoch nadobudne územné rozhodnutie, v rozsahu komplexu šiestich stavieb, právoplatnosť.

Landererova 12

13. June 2019

LANDEREROVA 12 BUDE SÍDLOM ELA

Prvá európska inštitúcia na Slovensku ELA bude sídliť v budove Landererova 12 z dielne spoločnosti JTRE. Pätnástimi hlasmi o tom dnes v prvom kole rozhodli ministri na Rade pre zamestnanosť, sociálnu politiku, zdravie a spotrebiteľské záležitosti v Luxemburgu. Súboj o získanie sídla Európskeho orgánu práce sa

kandidat na starostu Sajfa

22. May 2019

SAJFA TVÁROU EUROVEA CITY

Novovznikajúca štrvť Eurovea City na nábreží Dunaja bude mať na chvíľu „vlastného starostu“! Tejto mimoriadnej úlohy sa plánuje zhostiť známy moderátor Matej Sajfa Cifra. Žart alebo reklamná kampaň? Tušíte správne...