Späť na novinky

Rozšírené nákupné centrum Eurovea otvára už zajtra

Zmena organizácie dopravy

Už zajtra budú mať zákazníci Eurovea možnosť navštíviť nielen nové obchody, ale aj najnovší stravovací koncept. Pôvodný foodcourt sa sťahuje do novej nákupnej pasáže na prvé poschodie, kde na rozlohe 3 700 m2  zdvojnásobí svoju kapacitu. Poskytne 1 156 miest na sedenie a doplnený o štýlový Food Hall vytvorí spolu so 16 reštauráciami na promenáde pri Dunaji najväčšiu gastro destináciu na Slovensku. Najväčším lákadlom bude rozhodne dvojpodlažná predajňa írskeho módneho reťazca Primark, ktorý v Eurovea otvorí svoju prvú prevádzku na Slovensku. Exkluzívne zastúpenie módnych butikov a značkových predajní sa rozšíri aj o ďalšie zvučné mená. Viac informácií o konkrétnych obchodoch a prevádzkach vo Food Hall nájdete na stránkach nákupného centra Eurovea.

Aby sa všetci návštevníci dostali do komplexu pohodlne a bezpečne, otvorené budú aj nové vjazdy do podzemných garáží ako aj vstupy do obchodného centra nielen od Pribinovej ulice, ale aj priamo z promenády.

Zmeny v organizácii dopravy sú znázornené v priloženej mapke.

Prosíme všetkých o zvýšenú pozornosť a rešpektovanie dopravného značenia ako aj ohľaduplnosť k ostatným návštevníkom Eurovea.