Späť na novinky

PREDAJ BYTOV V EUROVEA 2 LÁME REKORDY

Interier

Rozšírenie Eurovea už pozná niektorých budúcich obyvateľov. Predaj rezidencií v štvrti EUROVEA CITY pri Dunaji spustila spoločnosť JTRE v priebehu leta a stretla sa s mimoriadnym záujmom kupujúcich. 168 metrov vysoký mrakodrap Eurovea Tower a rezidencie Riverside priamo na promenáde v pokračovaní obľúbeného nákupného centra Eurovea potvrdzujú svoje kvality. K dnešnému dňu má nového majiteľa 210 bytov, čo je viac ako 40% z celkového počtu 488 nových bytov na nábreží Dunaja.

„Zatiaľ sme na žiadnom z našich projektov nezaznamenali taký obrovský záujem o bývanie. V prípade rozšírenia Eurovea vidím za úspechom nielen výnimočnú lokalitu pri Dunaji, ale aj vysoký štandard, kvalitné dispozície bytov a dobré meno našich projektov River Park, Zuckermandel, Panorama Towers, Karloveské rameno a mnohých ďalších“, hovorí Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

Eurovea Tower

Prvý slovenský mrakodrap Eurovea Tower ponúka na 47 nadzemných podlažiach 389 rezidencií s panoramatickými  výhľadmi na celú Bratislavu, exkluzívne lobby, dostatok parkovania a prechod suchou nohou do nákupného centra Eurovea. Elegantná stavba s  ladnými krivkami, zdôraznenými cez deň hrou tieňov na fasáde a  v  noci pôsobivou ilumináciou, bude ozdobou siluety hlavného mesta. Originalita bývania v 168-metrovej veži nie je iba v jej výške, ale najmä v dotyku s najväčšou stredoeurópskou riekou Dunaj, v modernosti jej stvárnenia, kvalite prevedenia a celkovo v jedinečnosti novej dominanty Bratislavy. Na výstavbu prvého slovenského mrakodrapu bude použité množstvo betónu, ktoré by naplnilo 14 olympijských plaveckých bazénov. Ak by sa všetky dvere z Eurovea Tower postavili na seba, budú vysoké až 5 051 metrov, čo je viac, ako má najvyšší vrch Európy – Mont Blanc. 168-metrová veža bude dokončená v roku 2023.

Eurovea Riverside

Rezidencie Eurovea Riverside sa na promenáde plynule napoja  na súčasné bývanie v Eurovea a ladne doplnia panorámu mestskej zástavby na nábreží Dunaja. Ponúknu 96 nových rezidencií s neobmedzeným výhľadom na pokojný tok Dunaja. Eurovea Riverside prinesie kvalitné materiály i moderné technológie. Štandardy v zariadení interiéru a spoločných priestorov sú veľmi podobné ako v Eurovea Tower a splnia očakávania najnáročnejších klientov. 

Eurovea City

Nová štvrť Eurovea City prináša na nábrežie okrem bývania aj zaujímavé kancelárske, obchodné a verejné priestory. Pribudnú dve námestia, parky, športoviská pre rôzne vekové kategórie a mala by aj nová trasa električky. JTRE má ambíciu v zóne postaviť aj nové kongresové centrum, ktoré Bratislave chýba. Verejné priestory v novej štvrti budú niesť rukopis španielskej architektky a urbanistky Beth Galí, ktorá sa podieľala na riešení verejných priestranstiev a parkov v mnohých svetových metropolách. Zóna Eurovea City, ako centrum bývania, nákupov, pracovných príležitostí a relaxu, bude poskytovať kvalitné mestské prostredie komunikujúce s okolím, ktoré je základom pre spoločenský a ekonomický rast celého mesta.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=BTmFJxYT3ys

www.euroveatower.sk

www.euroveariverside.sk