Späť na novinky

Výstavba Bulváru Pribinova sa preklápa do druhej polovice

Zmena organizacie dopravy

Premeny budúceho mestského verejného priestoru pokračujú podľa harmonogramu a od prvého dňa letných prázdnin sú naplánované stavebné práce, ktoré si vyžiadajú ďalšie dočasné obmedzenia.

Od 2. júla 2022 sa pre verejnosť úplne uzavrie vstup do podzemnej garáže nákupného centra Eurovea pri SND (VJAZD/VÝJAZD RUŽINOV) a prístupová cesta od Landererovej ulice bude prejazdná iba pre vozidlá stavby, zamestnancov SND a zásobovanie. Vstup z centra mesta (VJAZD/VÝJAZD CENTRUM) do Eurovea ostáva naďalej otvorený. Taktiež sa uzatvorí parkovisko za divadlom, kde sa bude okrem povrchov rekonštruovať aj osvetlenie, cesta a zastávka MHD, ktorá bude počas prác tiež dočasne zrušená.

Obmedzenia, ktoré potrvajú do konca roka, sa dotknú všetkých účastníkov premávky, ako chodcov, tak cyklistov a vodičov, preto prosíme všetkých o ohľaduplnosť a trpezlivosť, kým si užívatelia na tieto dočasné zmeny zvyknú.

Dopravné obmedzenia ako aj obchádzky nájdete v priloženej prehľadnej mape na konci článku a mapy budú rozmiestnené na kľúčových miestach v zóne Eurovea City. Všetky zmeny budú označené zvislým aj vodorovným dopravným značením.