Späť na novinky

NOVÁ ŠTVRŤ PRI DUNAJI, KDE MÔŽEŠ ŽIŤ A PRACOVAŤ EKO

Bulvar Pribinova

Populárna dunajská promenáda sa za desať rokov zaradila k najnavštevovanejším miestam v Bratislave. Rozšírenie multifunkčného komplexu EUROVEA prinesie ešte viac príležitostí na bývanie, šport, zábavu a prácu. A to všetko ľahko dostupné peši, na bicykli, verejnou dopravou aj autom.

25 000 m2 nového shoppingu ale aj 25 000 m2 nábrežnej promenády

Neuveriteľných 116 miliónov ľudí navštívilo nákupné centrum EUROVEA za posledných desať rokov. Bohatá paleta obchodov, služieb, zábavy a dobrého jedla, ale aj výnimočné verejné priestranstvá, ktoré konečne spojili Bratislavu s Dunajom, lákajú domácich obyvateľov aj zahraničných návštevníkov. Rastúce moderné centrum mesta ponúka bývanie, prácu, kultúru, zábavu a všetku potrebnú vybavenosť v strategickej lokalite. Možnosť žiť a pracovať na mieste, kde je všetko poruke a ľahko dostupné bez dlhých presunov autom, je novým trendom v rozvoji miest, ktoré myslia na životné prostredie.

Unikatna promenada

120 barov a reštaurácií, najväčšia food hall v meste, aktivity park pre veľkých aj malých

Už koncom roka 2022 prinesie rozšírenie nákupného centra nový koncept gastro pasáže v štýle food hall na veľkorysej ploche 3 700 m2 s vyše 1 100 miestami na sedenie. Štýlové a rôznorodé gastro zážitky doplnia ďalšie prevádzky na predĺženej promenáde s výhľadom na Dunaj. Spolu s nábrežným a športovým aktivity parkom vytvoria jedinečný priestor pre relax a aktívny oddych počas celého dňa pre každého, kto v novej štvrti EUROVEA CITY býva, pracuje, alebo ju navštívi.

Najvacsia_food hall

Do Starého Mesta 10 minút peši, 5 minút na bicykli alebo električkou

Hlavnou živou tepnou vznikajúceho moderného centra Bratislavy sa stane zelený mestský bulvár Pribinova vďaka podpore všetkých druhov pohybu. Priateľský k chodcom a otvorený pre ekologickú električkovú dopravu presmeruje až 80 percent áut pod zem, vďaka čomu vznikne plnohodnotný centrálny priestor so širokými chodníkmi a bezpečnou segregovanou cyklotrasou. Nové projekty poprepájajú existujúce cyklocesty z Petržalky, Ružinova, Vrakune, Nového Mesta, Rače či Karlovej Vsi a moderné centrum sa tak stane najlepšie dostupnou časťou mesta.

Pred prvým slovenským mrakodrapom EUROVEA TOWER vznikne námestie s fontánami, ktoré spolu s dostatkom zelene ešte viac podčiarknu sviežu nábrežnú atmosféru. Celý koncept navrhla svetoznáma architektka a urbanistka Beth Galí, ktorá sa preslávila premenou rodnej Barcelony pred Olympijskými hrami v roku 1992. V projekte EUROVEA CITY sa venuje dizajnu verejných priestorov, všetkým druhom mobility aj stvárneniu zelene.

Vsetky druhy mobility v harmonii

Moderná metropola na Dunaji

Rozšírenie EUROVEA o druhú etapu prepojí administratívne a rezidenčné projekty v celej lokalite do skutočnej nábrežnej mestskej štvrte EUROVEA CITY, kľúčovej súčasti vznikajúceho moderného centra Bratislavy zahŕňajúceho aj zóny Klingerka, Čulenova a Mlynské nivy. Atraktívna poloha a vynikajúca dostupnosťou zvýšia záujem o nové centrum, kde nájde domov tritisíc rezidentov, prácu 40-tisíc zamestnancov a bohatá ponuka služieb a zábavy priláka denne 65 000 návštevníkov.

Bratislava - svetova metropola